Produkt dnia
Książka Kurkuma smaki Indii
Książka Kurkuma smaki Indii

64,00 zł

szt.
O firmie

 

 Witamy Was serdecznie na stronie naszego sklepu..

Jesteśmy rodzinną firmą, w Polsce mieszkamy od 35 lat. Pokochaliśmy ten kraj i z nim się związaliśmy, niemniej mając korzenie indyjskie i dostęp do bardzo dobrej jakości produktów, postanowiliśmy dzielić się nimi z Państwem.

Ritu i Piyush Mittal – to my.

o nas

Ritu prowadzi salon urody pod nazwą ‘Ajurweda na urodę’ i znajdziecie ją tutaj na FB: https://www.facebook.com/ajurwedanaurode/  - gdzie zapraszamy na wszelkiego rodzaju masaże, ale i nie tylko, a pełną ofertę znajdziecie Państwo na stronie: http://www.ayurwedanaurode.pl/  – dbanie o urodę to hobby i pasja Ritu od zawsze, a znajomość Ajurwedy bardzo pomaga jej w życiu codziennym i chętnie tą wiedzą dzieli się z innymi.

Piyush prowadzi Instytut Jogi i Ajurwedy Nirmala.pl i znajdziecie go tutaj na FB: https://www.facebook.com/jogajurweda - jeżeli chcecie wdrożyć Ajurwedę i Jogę w swoje życie, poznać te nauki głębiej i zacząć praktykować, to jest to najlepsze miejsce, aby zacząć tą ekscytującą przygodę – misją Instytutu Nirmala jest propagowanie czystej wiedzy nt. Jogi i Ajurwedy, opartej o źródła pierwotne . Więcej informacji na temat kursów znajdziecie tutaj: https://nirmala.pl/

Ajurweda i Joga jest dla nas całym życiem, powoli ale systematycznie rozwijamy się, stąd powstał kolejny pomysł stworzenia przyjaznego miejsca, gdzie możecie Państwo bez stresu zrobić zakupy. Nasz asortyment będziemy pomalutku rozszerzać, dlatego wszelkie Wasze sugestie będą dla nas niezwykle ważne. Również jeżeli macie jakiekolwiek pytania, to śmiało piszcie do nas na adres: kontakt@indyjskie-produkty.pl

Pracujemy 7 dni w tygodniu – sklep internetowy może nam to zapewnić. Towar sami sprowadzamy z Indii, ale też współpracujemy z producentami i hurtowniami na całym świecie.

W naszym życiu od zawsze pomagamy innym w rozwiązywaniu poważnych problemów, chętnie dzielimy się wiedzą, organizujemy różnego rodzaju warsztaty, konferencje, kursy, szkolenia. Prowadzimy również zajęcia z praktyki Jogi i Ajurwedy, bo nie ma lepszego poznania siebie, niż droga przez siebie.. do siebie..

Zapraszamy na zakupy! Bądźcie naszymi gośćmi..

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl